Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys

Gmina Kórnik

Harmonogram wywozów na rok 2024

Wybierz miejscowość, aby poznać szczegóły.

BIERNATKI: Dębiecka, Główna, Jarzębinowa, Łąkowa, Rekreacyjna, Rolna

BŁAŻEJEWO: Cicha, Droga Kalejska, Jeziorna, Krótka, Leśna,

Os. Gruszkowe, Os. Przylesie, Polna, Rybacka, Słoneczna, Spokojna,

Mikołajczyka, Wspólna, Zaniemyska, Zacisze

BŁAŻEJEWKO

BNIN: Akacjowa, Błażejewska, Brzozowa, Bukowa, Czołowska, Cmentarna, Dębowa, Droga Kalejska, Droździka, Fludry, Grześkowiaka, Jagodowa, Jodłowa , Kalinowa, Kościelna, ks. Janasika, Kasztelana Jarosa, ks. Pawła Steinmetza, Kanałowa, Konarska, Krauthofera, Lipowa, Ładna, Michałowskiego, Mikołajczyka, Molińskiej – Wojkowskiej, Piaskowa, Piękna, Plenerowa, Radosna, Pl. Jesionowy, Sosnowa, Śremska, Świerkowa, Topolowa, Trąmpczyńskiego, Wierzbowa, Wieruszowskiego, Witosa, Wrzosowa, Wójkiewicza, Zwierzyniecka, Żwirowa, Żurowskiego

CZOŁOWO (Czołowska)

BORÓWIEC: Buczynowa, Bukowa, Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Deszczowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna, Grzybobranie, Jagodowa, Jesionowa, Jęczmienna, Jeżynowa, Karmelowa, Kozakowa, Kurkowa, Labirynt Wodny, Leśna Polana, Lisa Witalisa, Maślakowa, Nad Potokiem, Pod Borem, Pod Lasem, Podgrzybkowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Prawdziwkowa, Różana, Rydzowa, Skwer Brzozowy, Skwer Topolowy, Sosnowa , Spółdzielcza, Strumykowa, Słowikowa, Świerkowa, Truflowa, Wolniewicza, Wierzbina, Wrzosowa, Zapomniana, Żurawinowa

BORÓWIEC: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dębowa, Dojazd, Drapałka, Gruszkowa, Gruntowa, Kempingowa, Klonowa, Kręta, Kwitnąca, Letnia, Leśna, Ładna, Łąkowa, Malinowa, Mała Rekreacyjna, Morelowa, Na Górce, Na Skarpie, Na Uboczu, Nad Jeziorem, Ogrodowa, Okrężna, Os. Piaskowe, Polna, Poznańska, Prosta, Przy Krzyżu, Rekreacyjna, Skryta, Szkolna, Śliwkowa, Urocza, Uroczysko, Warzywna, Widokowa, Wiosenna, Wiśniowa, Zacisze, Zakątek, Zakole, Zaułek, Zielona, Zielona Dolina, Zielona Polana, Zimowa, Źródlana

CELESTYNOWO, KROMOLICE, DĘBIEC

CZMONIEC, DWORZYSKA, KONARSKIE, RADZEWO, TRZYKOLNE MŁYNY

CZMOŃ, CZOŁOWO, MOŚCIENICA, SKRZYNKI

DZIEĆMIEROWO, PIERZCHNO, KÓRNIK, ul. Czereśniowa

JARYSZKI, ŚWIATNICZKI, ŻERNIKI

KAMIONKI: Agatowa, Bazaltowa, Brylantowa, Diamentowa, Dolna, Granitowa, Iglasta, Kamienna, Kartingowa, Krzemienna, Laskowa, Leśna, Leśny Zakątek, Lotnicza, Modelarzy, Murarska, Na Skraju Lasu, Nowa, Opalowa, Powietrzna, Poznańska, Rubinowa, Sielankowa, Spacerowa, Spokojna, Szafirowa, Szmaragdowa, Szybowników, Topazowa, Wodna

KAMIONKI: Akacjowa, Biała, Brzozowa, Bukowa, Bułankowa, Cedrowa, Dębowa, Grabowa, Górna, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Kresowe, Liliowa, Lipowa, Lisia, Łąkowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Mostowa, Nad Kople, Olchowa, Orzechowa, os. Azaliowe, Piotrowska, Platanowa, Przy Łowisku, Sielska, Sosnowa, Stokrotkowa, Topolowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Wilcza, Wypoczynkowa, Zacisze

KAMIONKI: Chabrowa, Cynamonowa, Dożynkowa, Dzikiej Róży, Dziurawcowa, Jęczmienna, Krokusowa, Kwiatowa, Makowa, Malwowa, Mieczewska, Orkiszowa, Piaskowa, Porannej Rosy, Polna, Promienna, Pszeniczna, Rogalińska, Rolna, Rumiankowa, Sportowa, Świt, Tęczowa, Waniliowa, Wichrowa, Wiklinowa, Zielna, Zbożowa, Żytnia

KÓRNIK: 20-go Października, Dworcowa, Działyńskich, Jabłońskiego, Kantego, Kolegiacka, Kuśnierska, Młyńska, Os. Białoboka, Patriotów, Pl. Powstańców Wlkp., Pocztowa, Poprzeczna, Potulickiej, Strzelecka, Szkolna, św. Floriana, Weymana, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Z. Steckiego, Zamoyskiego

BNIN: Armii Krajowej, Biernacka, Jeziorna, Szeroka, Rynek

KÓRNIK: Al. Flensa , Asnyka, Bodniaka, Celichowskiego, E.Pohla, Fredry, Harcerska, Jana Matejki, Kołłątaja, Krasickiego, Krótka, Leśmiana, Leśna, Modrzewiowa, Mickiewicza, Parkowa, Pl. Browarowy, Pl. Niepodległości, Poznańska, Prowent , Reja, Staszica, Stodolna, Słowackiego, Średzka, Wiatraczna, Wiklinowa, Wodna, Woźniaka, Wyspiańskiego, Zamkowa

BIERNATKI: Al. Flensa, Gawrycha, Jankowskiego, Laskowa, S. Nowaka, Toboły, Wiatrakowa, Wiklinowa

SZCZODRZYKOWO