Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys

post-header

Dziewiętnasta edycja Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK SHOW 2023 już za nami. Po raz kolejny na lotnisku Aeroklubu Opolskiego, w Polskiej Nowej Wsi, pojawiły się najpiękniejsze ciężarówki z Polski, Holandii, Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, Danii i Czech.

Przez trzy dni – 14-16 lipca 2023 –  na terenie zlotu dumnie prezentowało się ponad 1.000 pięknych pojazdów, które przyciągnęły aż 160.000 zwiedzających!

MASTER TRUCK SHOW od lat nazywany jest świętem transportu drogowego, odbywającym się w otoczeniu motoryzacyjnych dzieł sztuki.

 MASTER TRUCK SHOW zgromadził przedstawicieli całej motoryzacji – od pojazdów zabytkowych, po najnowsze ciężarówki czy auta dostawcze zasilane energią elektryczną. Obok pięknych, ale typowych ciężarówek, pojawiły się pojazdy z innych światów, jak największy na świecie Monster Truck, motocykle, a nawet pojazdy militarne z czołgami i transporterami opancerzonymi na czele.

MASTER TRUCK SHOW nie mógłby się odbyć bez naszej obecności ! Stawiliśmy się w obsadzie dwóch najlepszych naszych śmieciarek, które stanowiły eskortę dla naszego bramowca, który podczas zlotu pełnił funkcję basenu. Należy dodać, że podczas całego zlotu panowały afrykańskie upały i wówczas nasz basen cieszył się ogromną popularnością .

Nasz wyjazd tam nie był tylko okazją do zabawy czy też zaprezentowania się. Byliśmy tam aby zaprowadzić porządek w dosłownym tego słowa znaczeniu! Po zakończeniu całej imprezy tj. 17 lipca do późnych godzin popołudniowych trwały prace porządkowe w których dzielnie braliśmy udział.

20 ton – tyle udało nam się zebrać śmieci – jest to pokaźna liczba, która możliwie najlepiej odzwierciedla skalę MASTER TRUCK SHOW.

Z tego miejsca pragniemy bardzo podziękować organizatorom za wspaniałą organizację i za to że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

Za rok podczas 20 MASTER TRUCK SHOW nie może zabraknąć PUK Artur Zys! Z pełną odpowiedzialnością podejmiemy się obsługi imprezy pod względem odpadowym!