Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys

Referencje

Dlaczego warto działać z nami?

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Od ponad trzydziestu lat prowadzę przedsiębiorstwo, którego celem jest jak najlepsze rozwiązywanie problemów związanych z gospodarką odpadami. Pracę swą staram się wykonywać rzetelnie i odpowiedzialnie. Na każdym etapie mojej działalności, podejmując ważne decyzje, kieruję się nie tylko aktualnymi potrzebami rynkowymi, ale także troską o przyszły stan naszego środowiska. Dlatego też podejmujemy szereg działań mających na celu minimalizację negatywnych skutków dla środowiska. Wspólnie z samorządami i klientami propagujemy zachowania mobilizujące do odpowiedzialnego gromadzenia i przekazywania odpadów. Wprowadzamy nowe – wydajne – technologie. Przełomowym momentem w naszej działalności było uruchomienie sortowni w 2009 r., która w znacznym stopniu ograniczyła ilość odpadów przekazywanych na składowiska.

Wśród naszych klientów spotkać można zarówno największe przedsiębiorstwa Wielkopolski, firmy średnie i małe oraz wiele tysięcy klientów indywidualnych. Każdego z naszych klientów traktujemy z równą powagą. Jesteśmy przekonani, iż czynimy to dobrze, czego dowodem jest ciągły rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie. Jest to okazja do zapoznania się nie tylko z naszą ofertą, ale także historią naszej firmy i aktualnymi najważniejszymi informacjami.

Tych z Państwa, którzy nie są jeszcze naszymi klientami szczerze zachęcam do skorzystania z usług Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Artur Zys.

Pozdrawiam,
Artur Zys

Wybrane referencje: