Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys

Kontenery

W naszym przedsiębiorstwie realizujemy usługi odbioru wielu rodzajów odpadów. Jeśli chcesz pozbyć się odpadów powstałych w wyniku remontu, budowy czy innych możesz skorzystać z naszej oferty. Nasze kontenery zmieszczą chyba wszystko!

Posiadamy kontenery o różnej wielkości i przeznaczeniu. Wystarczy, że określisz rodzaj oraz rozmiar, a my pomożemy Ci uporać się z problemem. Oczywiście zajmiemy się nie tylko dostarczeniem odpowiedniego kontenera, ale też utylizacją odpadów.

W ofercie znajdziesz kontenery o wymiarach:

Dodatkowo dysponujemy prasokontenerami o pojemności 10 m3 oraz 20 m3. Prasokontenery to rozwiązanie dedykowane podmiotom, które produkują dużo odpadów. Takie pojemniki mogą kilkukrotnie zagęścić zbierane w nich odpady, dzięki czemu ich wywóz może odbywać się rzadziej. W naszych prasokontenerach możesz składować zarówno odpady komunalne, gabarytowe jak i surowcowe.

Posiadamy kontenery z klapami oraz klasyczne otwarte. W naszej bazie w Pławcach mamy też kontenery typu mulda, oraz kontenery posiadające drzwi ułatwiające wjazd do środka. Te ostatnie sprawdzą się na placu budowy, bo dzięki drzwiom można łatwo przewieźć odpady korzystając z ładowarki lub zwykłej taczki.